Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало Справочник
Обекти
Събития
Карта
Кино
Театри
ТВ
днес
26.09.2016 »
Канал 1
03:50
Хани и Нани игрален филм /п/
05:15
Бразди /п/
05:40
Иде нашенската /п/
06:40
Неделно Евангелие
06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Д-р Време /п/

bTV
04:45
COOL...T
06:00
Кунг-фу панда - легенди за страхотния боец
07:00
Стъпка по стъпка
08:00
Тази събота и Тази неделя

Нова ТВ
04:40
"Играта на играчките 3" - анимационен филм /п/
06:30
"Иконостас"
07:00
"Виолета" - сериен филм
08:00
"Събуди се..." - предаване

СКАТ
04:00
"Първото благо" - с водещ Цветан Димитров / повторение/
05:30
"От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/

bTV Action
02:00
Кости
05:00
Електрошок
07:45
Кости

Диема
02:00
"Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2, /п/
05:45
"Хамелеонът" - сериал, сезон 1, /п/
06:45
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 2, /п/
07:45
"Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2, 3 епизода

Кино Нова
00:20
"Детектив" - криминален с уч. на Том Беринджър, Анабет Гиш, Рик Гомес, Сибил Шпепард, Дейвид Аткинсон, Франк Уоли и др., I част
05:30
"Пинокио" - семеен филм с уч. на Боб Хоскинс, Томас Сангстър, Маргерита Бай, Виоланте Плачидо, Алесандро Гасман, Роби Кай, Лучиана Литицето и др., II част, /п/
07:30
"Кучето, което спаси Великден" - семейна комедия с уч. на на Гари Валентин, Елиза Донован, Бевърли Мичъл, Патрик Мълдуун, Катрин Хикс и др., /п/
09:30
"Плажен тийн филм" - семеен с уч. Рос Линч, Мая Мичъл, Грейс Фипс, Гарет Клейтън и др., /п/

Евроком
03:30
Килерът - Комедия
05:00
Пролетно пробуждане - Драма
07:00
Ekids- Анимация
09:00
Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева

ТВ 7
03:25
"Свободна територия", игрален филм /п/
05:45
"Дневникът на Венета", токшоу с водещ Венета Райкова, /п./
06:30
"Пчеличката Мая", анимация
07:00
"Мини мис и мини мистър" с Илиана Балийска - детско предаване
07:30
"Какво ви забърка Лео", кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
08:00
Добро утро, България с водещи Юлия Манолова и Георги Налбантов

AXN
04:15
Междузвездни войни: Бунтовниците; сезон 1, епизод 12, анимация, научна фантастика, САЩ, 2015
07:00
Междузвездни войни: Бунтовниците; сезон 1, епизод 13, анимация, научна фантастика, САЩ, 2015
07:30
Междузвездни войни: Бунтовниците; сезон 1, епизод 14, анимация, научна фантастика, САЩ, 2015
07:55
Междузвездни войни: Бунтовниците; сезон 1, епизод 15, анимация, научна фантастика, САЩ, 2015
08:25
4исла; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2006
09:15
4исла; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2006

RING
04:20
Дивата муха
06:00
Дивата муха
08:00
Екстремни спортове
09:30
Автомобилизъм, Писта Стара Загора 2016

ТВ+
04:30
Замъците - История на британските укрепления: Отбрана на страната - 3 еп., документал
05:30
Михаил Горбачов - човекът, който промени света - документален филм
06:30
Историята с... Божидар Димитров - предаване за история (повторение)
08:30
Часът на да Винчи - образователна поредица за деца
09:30
Училище за утре - V част, документален филм

Филм+
01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио, Япония - полуфинали (WTA Premier 2016 - повторе
05:30
Footbrazil- 35 еп., обзорно предаване
06:00
Пряко: Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио, Япония - финал (WTA Premier 2016)
08:00
Пряко: Тенис: Korea Open Tennis, Сеул, Корея - финал (WTA International Events 2016)

Eurosport 2
04:00
Тенис, ATP: Турнир в Санкт Петербург
06:00
Колоездене, "Енеко тур": Риймст - Ланакен (шести етап)
07:30
Футбол, Бундеслига: Хамбургер - Байерн
09:00
Снукър: "Шанхай мастърс", финал, пряко

bTV Comedy
04:00
Майк и Моли
05:00
Клуб Веселие
06:00
Клуб "Веселие"
07:00
Майк и Моли
08:00
Офисът
09:00
Загадката на Лора

bTV Cinema
02:15
Райски проект
06:00
Като на кино
07:15
Белият Олеандър
09:30
Любовта се случва

bTV Lady
02:00
Тайните на времето
06:00
Светлината на моя живот
06:30
Дамата с воала
07:30
Светлината на моя живот

Eurosport
04:00
Снукър: "Шанхай мастърс"
06:00
Тенис, ATP: Турнир в Санкт Петербург
07:30
Колоездене, "Енеко тур": Риймст - Ланакен (шести етап)
08:30
Световен шампионат за туристически автомобили: Китай (квалификация)
09:30
Световен шампионат за туристически автомобили: Китай, пряко

Diema Sport
04:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Лестър Сити, мач от Английската висша лига /п/
08:00
Футбол: Локомотив София - ЦСКА, мач за Купата на България /п/

Diema Sport 2
04:00
Футбол: Дунав - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
08:00
Футбол: Суонси Сити - Манчестър Сити, мач от Английската висша лига /п/

sport+HD
02:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио, Япония - полуфинали (WTA Premier 2016 - повторе
06:00
Пряко: Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио, Япония - финал (WTA Premier 2016)
08:00
Пряко: Тенис: Korea Open Tennis, Сеул, Корея - финал (WTA International Events 2016)

БНТ HD
01:50
Летни олимпийски игри: Водна топка /мъже/ - финал
07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Формула Е в детайли
08:20
Аз съм…
08:30
Извън играта
09:00
Световен рали-шампионат: Рали Германия - финален етап

Добави обект
Добави събитие
АКТУАЛНИ ОФЕРТИ С ОТСТЪПКИ:
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти
За реклама
Правила
©2009 - 2016 Медия груп 24 ООД. Burgas24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Burgas24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: